Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
  
Strona główna Aktualności Napisz do nas Galeria Mapa serwisu
Niedziela    19 sierpnia 2018 imieniny obchodzi: Konstancja, Emilia, Julian  
szukaj
Informator
Urząd Gminy Stare Kurowo
Gmina Stare Kurowo
Przyjazny urząd- co, jak załatwić?
OPS Stare Kurowo
Gminny Ośrodek Kultury
Stowarzyszenia
Inwestycje
Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych 2008-2011
Program rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019
Projekty POKL
Edukacja
Biblioteka
Parafia Stare Kurowo
Dzienniki Urzędowe
Zarząd Gminny ZOSP RP w Starym Kurowie
Czystsze Powietrze
INSPEKTOR OCHRONY DANYCH
  

 
Online: 8 odwiedzin: 2514448
  
Spotkajmy się pod wspólnym dachem

We wrześniu br. Gmina Stare Kurowo złożyła wniosek o dofinansowanie operacji pn. "Spotkajmy się pod wspólnym dachem". 3 października 2012 r.  otrzymaliśmy informację, iż wniosek złożony w ramach środka 4.1 Rozwój obszarów zależnych od rybactwa z wyłączeniem realizacji operacji polegających na funkcjonowaniu lokalnej grupy rybackiej (LGR) oraz nabywaniu umiejętności i aktywizacji lokalnych społeczności w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszaów rybackich 2007-2013" jest zgodny z Lokalną Strategią Rozwoju Obszarów Rybackich i  zajął pierwsze miejsce na liście rankingowej. Tym samym, został rekomendowany do dofinansowania. 

Wniosek obejmuje swym zakresem wybudowanie drewnianej wiaty wielofunkcyjnej, która będzie miejscem, umożliwiającym organizację imprez kulturalnych i rekreacyjnych dla lokalnej społeczności. Realizacja zadania przyczyni się do wzmocnienia atrakcyjności gminy Stare Kurowo. Wiata bedzie wybudowana w pobliżu Boiska Wielofunkcyjnego ORLIK 2012 przy ul. Świerczewskiego w Starym Kurowie.

Planowany termin zakończenia zadania: wrzesień 2013 r. Wnioskowana wysokość dofinansowania: 85% kosztów kwalifikowalnych opracji.  Wkład własny, niezbędny do realizacji operacji zostanie pokryty w ramach Funduszu Sołeckiego przez Sołectwo Stare Kurowo.

 

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
  
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
  
Zapraszamy do zapoznania się ze zbiorem zdjęć w naszej galerii.
  
  
FUNDUSZ SOŁECKI na 2016r. |
© 2006 - 2018 Stare Kurowo. All rights reserved.